Czy krem przeciwzmarszczkowy na noc powinna używać każda kobieta?

Krem przeciwzmarszczkowy na noc, na dzień i wiele jeszcze innych propozycji. Pewnie każda kobieta zastanawia się kiedy przychodzi ten pierwszy moment, że należy już zacząć takie kosmetyki stosować. Oczywiście sprawa nie jest prosta i pewnie wiele kobiet nie wie kiedy to robić. Przede wszystkim jak to w życiu nie ma jednej recepty, która będzie się zawsze dobrze sprawdzać i będziemy z niej zadowoleni. Każda kobieta jest inna, każdej zależy na innym efekcie i to jak wiadomo ma największe znaczenie.

Zaczynamy z delikatnym kremem

Wydaje się, że taka magiczna granica to 30 lat, gdy już sporo kobiet profilaktycznie zaczyna myśleć o kremach przeciwzmarszczkowych. Dlatego w sklepach znajdziemy liczne kremy 30+, 40+, 50+. To wszystko sprawia, że ten wybór jest rzeczywiście duży, ale producenci już sami nam podpowiadają co wybrać w konkretnej sytuacji. Dla kobiety w wieku powyżej 30 lat raczej przygotowywane są kremy, które mają ochronić przed ewentualnymi zmarszczkami jakie mogą się pojawić. To właśnie taka sytuacja, w której rzeczywiście jeszcze tych zmarszczek nie ma, ale stosowanie kremu może ochronić przed ich pojawieniem się. Natomiast kremy 40+ raczej kierowane są do tych kobiet, u których te oznaki starzenia się skóry są już zauważalne i rzeczywiście trzeba się z nimi liczyć, dlatego również krem jest nieco mocniejszy, ma bardziej zaawansowany skład. Podobnie kremy 50+,. Które można rzecz, że już wyciągają cały możliwy arsenał do walki ze zmarszczkami i wszystkie liczące się składniki.

Dwa kremy czy jeden krem przeciwzmarszczkowy na noc?

Często pojawiające się pytanie to takie, które będzie odnosić się do tego czy używać jednego czy od razu dwóch kremów na dzień i na noc. Decyzja oczywiście będzie uzależniona od tego jaki stan skóry ma dana osoba. Co do zasady wydaje się, że jeszcze dla osoby powyżej 30 roku życia wystarczy jeden krem Richevon, ale potem można postawić na krem przeciwzmarszczkowy na noc i na dzień, by tą ochronę i pielęgnację zapewnić skórze przez cały dzień. Wtedy można liczyć na zadowalające efekty tejże pielęgnacji.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *